ВКУ КНТЕУ КНТЕУ

ВИЩЕ КОМЕРЦІЙНЕ УЧИЛИЩЕ

КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

AUSTRIA keducation

Серія семінарів у сфері туристичної освіти були проведені при співробітництві організації Культур контакт Австрія, Міністерства освіти,мистецтва і культури Австрії, Міністерства освіти і науки України та Київського професійно-педагогічного коледжу імені Антона Макаренка. З 2001 року Вище комерційне училище КНТЕУ брало активну участь в цьому проекті.
З 25 по 30 травня 2009р. проводився заключний семінар та практичний іспит для мультиплікаторів на базі Вищого комерційного училища Київського національного торговельно-економічного університету за сприяння спільного українсько-австрійського проекту AUSTRIA keducation з підвищення кваліфікації педагогічних працівників професійно-технічних навчальних закладів у сфері туризму. В проекті брали участь педагогічні працівники таких професійно-технічних навчальних закладів України, як Київське Вище комерційне училище КНТЕУ, Сімферопольське ВПУ ресторанного сервісу та туризму, Івано-Франківське ВПУ готельного сервісу і туризму, Львівське ВПУ ресторанного сервісу і туризму, Одеське ВПУ морського туристичного сервісу, Ізмаїльське ВПУ. На заході були присутні: посол Австрії в Україні, представники училища Бад Леонфельдена, представники Культур контакт Австрія, представники Міністерства освіти і науки України, представник Одеської обладміністрації, директори навчальних закладів учасників проекту, проректор КНТЕУ Сай В.М., віце-президент асоціації кулінарів України Кутєпова Р.Г., шеф-кухар ресторану «Дніпро» Назаренко Сергій Павлович.
Практичний іспит складався з таких частин: учасники проекту з кожного училища демонстрували підготовлений план уроку і проводили майстер-клас для учнів училища. Другий день учасники готували екзаменаційне меню для комісії з національних австрійських страв. Завершився семінар врученням сертифікатів всім учасникам проекту.

Відкритий урок з виробничого навчання на заключному семінарі проводить майстер ВКУ Мусієнко Г.М.

Відпрацювання
практичних навичок
на відкритому уроці
майстром ВКУ Секрет Л.А.,
страва Овочева тарілка

Майстер виробничого навчання Львівського ВПУ ресторанного сервісу і туризму на іспиті з ученицею ВКУ

Майстри виробничого навчання Львівського ВПУ ресторанного сервісу і туризму Стахів Марія та Кінаш Ірина з учнями ВКУ та професором Бад Леонфельдену Josef Kubicek

Учасники проекту з учнями ВКУ на заключному семінарі

Старший майстер Сімферопільського ВПУ ресторанного сервісу та туризму Оксана Коркіна та майстер Ізмаїльського ВПУ Людмила Чехович проводять практичне заняття

Майстри ВКУ КНТЕУ з представниками і організаторами
проекту з Австрії

Посол Автрії в Україні

Представник Міністерства освіти і науки України проводить нагородження учасника проекту майстра училища Мусієнко Г.М.

Представник Міністерства освіти і науки України Супрун В.В. проводить нагородження учасника проекту майстра училища Радченко Л.Л.

Майстри ВКУ з директором та заступник директора департаменту профтехосвіти МОН України Супрун В.В.