ВКУ КНТЕУ КНТЕУ

ВИЩЕ КОМЕРЦІЙНЕ УЧИЛИЩЕ

КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

Неформальне професійне навчання за професією КУХАР III-VI розрядів

Відповідно до наказу Міністерства соціальної політики України № 256 від 16.03.2016р. Вище комерційне училище КНТЕУ визнане суб’єктом підтвердження результатів неформального професійного навчання і пропонує послуги з оцінки Вашого неформального навчання за професією «Кухар», а для цього особи, які бажають підтвердити рівень своєї кваліфікації за професією Кухар, повинні звернутись до будь якого Центру зайнятості за направленням до нас, щоб після успішного проходження оцінювання отримати свідоцтво державного зразка. Для того, щоб отримати направлення необхідно мати при собі паспорт, ідентифікаційний код (а, якщо Вас направляє підприємство, ще й направлення з підприємства). Працівник служби зайнятості зареєструє Вас, ознайомить з Анкетою самооцінювання і видасть направлення до ВКУ КНТЕУ.

Нагадуємо, що дана послуга платна і на сьогодні коштує 850 грн. без вартості кошика продуктів для виконання пробної кваліфікаційної роботи.

Після отримання направлення, Ви приходите в училище (кабінет № 212, ІІ поверх, тел. 513-61-18) де Вас зустрінуть і розпочнеться робота з оцінювання рівня Вашої кваліфікації за професією Кухар.

Досвідчені оцінювачі нададуть всю необхідну документацію і консультації. Після успішного заповнення Анкети самооцінювання, здачі теоретичних тестів, Вам буде запропоновано обрати завдання для виконання практичної частини оцінювання – пробної кваліфікаційної роботи.

За результатами виконання пробної кваліфікаційної роботи Ви отримаєте свідоцтво про рівень кваліфікації за професією Кухар.

Кваліфікаційна комісія складається з професійних фахівців і зможе незалежно, якісно і справедливо оцінити Вашу професійну компетентність. Залежно від ваших здібностей таке оцінювання може тривати від трьох до семи днів. Особи, які потребують гуртожитку будуть забезпечені проживанням за їх рахунок.

В додатках Ви можете ознайомитись з Кошторисом і Графіком роботи кваліфікаційної комісії.

Чекаємо на Вас.

Не пропустіть свій час і отримайте документ про освіту за європейськими стандартами!

До зустрічі!Наша адреса: 02156, м.Київ, вул.Кіото, 23. (станція метро Лісова)

Контактні телефони: 044-513-61-18, 513-00-09, 513-15-54.

vku@ukr.net


Графік комісії ВКУКошторис витрат на оцінювання неформального навчання для одного претендента