ВКУ КНТЕУ КНТЕУ

ВИЩЕ КОМЕРЦІЙНЕ УЧИЛИЩЕ

КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

Участь учнів ВКУ КНТЕУ у спортивному святі ПТНЗ міста Києва, присвяченому Міжнародному Дню захисту дітей та Дню Києва!


Переглянути фото

«Київ – місто моє, мені в ньому жити, мені його створювати»


25 травня 2017р. на запрошення Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації, з метою проведення профорієнтаційної роботи працівники та учні взяли участь у заході «Київ – місто моє, мені в ньому жити, мені його створювати».

В рамках цього заходу проводився фестиваль-конкурс сучасної естрадної пісні «Майбутні зірки Євробачення», де наше училище представляла учениця ІІ курсу Олофінська Анастасія.

Переглянути фото

ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності


З перемогою з міста Рівного!

За підсумка ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Кондитер», який завершився 19 травня 2017 року в м.Рівне, 3 МІСЦЕ посіла представниця м. Києва Малюта Анастасія Олегівна, учениця Вищого комерційного училища Київського національного торговельно-економічного університету, яка отримала дипломом ІІ ступеня.

Вітаємо нашу ученицю Анастасію і висловлюємо подяку старшому майстру в/н Рибачук Людмилі Іванівні та майстру в/н Петренко Лесі Василівні!

Так тримати!

Переглянути фото

Ярмарка професій 2017


27 квітня 2017 р. колектив Вищого комерційного училища КНТЕУ брав участь у загальноміському Ярмарку професій, який проводився у парку «Позняки» Дарницького району м. Києва. ВКУ КНТЕУ представило свою експозицію, ознайомило школярів та гостей заходу з професіями, умовами навчання в училищі, матеріально-технічною базою, методичними інноваційними проектами.

Учні показали майстер-класи з складання серветок, карвінгу, виготовлення виробів з мастики та творчих виробів гуртка декоративно-прикладного мистецтва, а також взяли участь в концертній програмі ПТНЗ м.Києва. Експозиція нашого училища викликала неабияку зацікавленість школярів і гостей Ярмарку, а це ще раз доводить, що Вище комерційне училище було, є і буде найкращим.

Переглянути фото

Дні відкритих дверей


30 березня та 25 квітня 2017 року в училищі проведені Дні відкритих дверей для учнів шкіл. Під час проведення цих заходів відбулося: ознайомлення учнів шкіл з професіями, умовами навчання в училищі, матеріальною базою училища. Чекаємо на нові зустрічі з майбутніми нашими учнями.

Переглянути фото

Конкурс фахової майстерності з професії «Кондитер»


25 квітня 2017 згідно плану роботи НМК ПТО у м.Києві проводився конкурс фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Кондитер». В конкурсі брали участь наші учениці ІІ курсу Красник Вікторія і Малюта Анастасія. Кожен з учасників конкурсу представив на розсуд професійного журі кондитерський виріб, а саме Святковий торт. Всі учасники показали рівень своєї професійності та теоретичних знань. За підсумками змагань Красник Вікторія посіла І місце, Малюта Анастасія – ІІ місце. Вітаємо наших учнів і дякуємо майстрам в/н Петренко Л.В. та Волошиній Ю.В. за якісну підготовку переможців! В травні наші учениці будуть представляти профтехосвіту міста Києва на Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності серед учнів ПТНЗ в місті Рівне.

Переглянути фото

Тематична екскурсія з учнями школи-інтернату №26


11 та 19 квітня 2017 року в рамках співпраці зі школою-інтернатом № 26 м. Києва відбулася тематична екскурсія з учнями. Під час огляду матеріально-технічної бази училища діти ознайомились з кухнями-лабораторіями, навчальними барами, магазином-майстернею та майстернею для декораторів вітрин.

Метою заходу було сформувати в учнів уявлення про професії, які отримують учні училища та продемонструвати професійне обладнання, інструмент, інвентар, який використовується для підготовки кваліфікованих робітників: кухарів, кондитерів, офіціантів; барменів, продавців продовольчих товарів, продавців непродовольчих товарів, декораторів вітрин.

Під час проведення заходу учні прийняли активну участь в майстер-класах зі складання серветок, виготовлення декоративних квітів та здійснили розрахунок покупців з виростанням реєстраторів розрахункових операцій.

Переглянути фото

Зустріч з приймальною комісією КНТЕУ


04 квітня 2017 в училищі відбулась зустріч учнів 3 курсу, які навчаються за ОКР молодший спеціаліст, з працівниками приймальної комісії Київського національного торговельно-економічного університету.

Відповідальний секретар приймальної комісії КНТЕУ Глушкова Т.Г. надала інформацію учням 3 курсу про спеціальності та умови вступу до університету.

Переглянути фото

Міжнародний фестиваль з кулінарного і кондитерського мистецтва FoodLandBukovina-2017


З 29 по 31 березня 2017р. у Чернівцях учні Вищого комерційного училища КНТЕУ брали участь у Міжнародному фестивалі з кулінарного і кондитерського мистецтва «FoodLandBukovina-2017».Чемпіонат проводився та оцінювався за рекомендаціями Всесвітньої асоціації кулінарних союзів (WACS) за напрямами:

- арт-клас кондитерського та кулінарного мистецтва (художня презентація зразків за попереднім виконанням);
- практичні змагання (безпосередньо на території змагань) індивідуальної та командної форм участі.

Позмагатися у кулінарному мистецтві до Чернівців приїхали понад 160 учасників з Італії, Німеччини, Данії та України.

Учасникам була надана унікальна можливість продемонструвати свої вміння, позмагатися із закордонними колегами, отримати нові знання і досвід професійного спілкування зі світовими зірками кулінарного і кондитерського мистецтва, взяти участь у плеяді багатьох професійних майстер-класів та навчальних семінарів.

За результатами практичних (індивідуальних та командних) змагань учні училища отримали нагороди:
- Олексій Шкабко: ІІ місце (срібна медаль) в номінації С4 «Страви з м’яса птиці та дичини» та ІІІ місце (бронзова медаль) в номінації С6 «Сучасна кухня»
- Богдан Ярош: ІІІ місце (бронзова медаль) в номінації С6 «Сучасна кухня»
- Богдан Моторний: ІІ місце (срібна медаль) в номінації С5 «Страви з риби та морепродуктів»
- Команда учнів училища: Богдан Ярош, Олексій Шкабко, Катерина Пономаренко ІІ місце (срібні медалі) в номінації РРТ1 FoodLandBukovina-2017 – Чорна скринька

Вітаємо переможців!

Дякуємо майстрам виробничого навчання Левченко Л.І., Лавнікович Г.М., Онищенко С.І. за підготовку учнів до фестивалю!

Переглянути фото

Вернісаж педагогічної творчості 2017 року


13 березня 2017 року в Будинку вчителя відбувся завершальний етап арт-презентацій кращих конкурсних проектів в рамках щорічного проведення Вернісажу педагогічної творчості, активну участь у якому взяв творчий колектив педагогів ВКУ КНТЕУ.
Вітаємо колектив ВКУ КНТЕУ з заслуженими успіхами!
Переглянути повну новину

Переглянути фото

Відбіркові змагання Першості з волейболу


Протягом лютого 2017 року проводились відбіркові змагання Першості з волейболу серед юнаків ПТНЗ м.Києва. За результатами змагань старшої групи у фінал вийшли команди Вищого комерційного училища КНТЕУ та Центру професійної освіти інформаційних технологій, поліграфії та дизайну м.Києва. 16 лютого 2017р. на базі нашого училища відбулась фінальна гра.

Команда ВКУ КНТЕУ під керівництвом тренера, викладача вищої категорії Сегаль Валентини Федорівни у складі: Шульги Богдана, Верховода Владислава, Шевцова Віктора, Дзюби Андрія, Костенко Дмитра, Байдацького Владислава, Онофрійчука Миколи, Олійника Віктора, в запеклій боротьбі стала переможцем і отримала заслужено золоті медалі та дипломи. Ні одну гру ми не програли.

Вітаємо переможців!

Переглянути фото

Засідання Атестаційної комісії І рівня ВКУ КНТЕУ


14 лютого 2017 року відбулось засідання Атестаційної комісії І рівня ВКУ КНТЕУ. У засіданні брала участь заступник директора Навчально-методичного кабінету ПТО у м. Києві Павлюк Ірина Михайлівна. Комісія розглянула 16 заяв педагогічних працівників училища. За результатами засідання педпрацівникам присвоєні кваліфікаційні категорії «спеціаліст І категорії» та «спеціаліст ІІ категорії» і рекомендовані до розгляду Атестаційною комісією ІІІ рівня 14 заяв щодо присвоєння і підтвердження раніше присвоєних кваліфікаційних категорій «спеціаліст вищої категорії», «викладач-методист», «майстер в/н І категорії».

Переглянути фото

Вистава «Жінка на мільйон»


Молодіжний театр «Сувенір» до Дня Святого Валентина підготував виставу «Жінка на мільйон», в якій взяли учні І, ІІ, ІІІ курсів: Єнгібарян Ануш, Черак Пур Ар’ян, Куліковський Данило, Поштаренко Юрій, Краснік Вікторія, Бугримов Ігор, Бірюкова Вікторія, Губарець Євген, Каурінос Єдгар.
Вистава пройшла з великим успіхом. Артисти театру отримали бурхливі оплески.

Переглянути фото

Засідання творчої групи з розробки проекту ДСПТО за професією «Кухар»


09 лютого 2017 року на базі нашого училища відбулося засідання творчої групи з розробки проекту ДСПТО за професією «Кухар», на якому були присутні представники творчих груп Луганської, Закарпатської, Запорізької областей та м. Києва, а також завідувач сектору відділу професійної освіти і тренінгів Інституту модернізації змісту освіти Багмут О.М., методист Навчально-методичного кабінету ПТО у м.Києві Мороз О.В.

Нами були опрацьовані наступні питання:
1. Розгляд напрацьованих матеріалів та протокольних рішень засідань творчих груп з розроблення ДСПТО з професії Кухар Луганської області, Закарпатської, Запорізької, Хмельницької областей, міста Києва, Чернівецького Вищого комерційного училища КНТЕУ.
2. Ознайомлення з методологією створення ДСПТО.
3. Розгляд і затвердження назв Модулів, переліку компетенцій, з яких буде складатись ДСПТО з професії Кухар 3, 4, 5, 6 розрядів. Розгляд і затвердження змісту базових компетентностей.
4. Розподіл обов’язків і завдань для кожної творчої групи та визначення строків їх виконання.

За підсумками засідання, на виконання листа Департаменту професійної освіти Міністерства освіти і науки України за № 3-53 від 24.01.2017р., всі матеріали направлені нами в Департамент професійної освіти МОН України.

Переглянути фото

Тиждень права


Впродовж січня та лютого поточного року в училищі проходили профілактичні заходи щодо попередження правопорушень в учнівському середовищі організовані відділом виховної та психолого-педагогічної роботи у співпраці з Управлінням національної поліції. Деснянського району м. Києва. У рамках проведення заходів перед учнями виступили і відповіли на запитання інспектор превенції старший лейтенант поліції Чабанюк Жанна Богданівна та інспектор поліції лейтенант Кононенко Андрій Анатолійович.

Працівники поліції проінформували учнів про факти злочинів, які мали місце в Деснянському районі, у здійснені яких були задіяні молоді люди віком від 13 до 25 років. У своїх виступах вони також робили акцент на злочини, що пов’язані з наркотичними речовинами, нанесення тілесних ушкоджень, різних форм насильств, неправомірні дії щодо неповнолітніх.

Під час таких зустрічей учні також мали нагоду отримати відповіді на різного роду запитання, які стосувалися їх особистих ситуацій в побуті.

Переглянути фото

Випуск молодших спеціалістів


3 лютого 2017 року у Вищому комерційному училищі КНТЕУ відбулися урочисті заходи з нагоди випуску молодших спеціалістів за спеціальністю виробництво харчової продукції та кваліфікованих робітників продавців продовольчих, непродовольчих товарів; барменів-офіціантів та кухарів 5-го розряду.

На випуску були присутні гості: заслужений артист України, композитор Юрій Васильківський; випускник 2009 року шеф-кухар посольства України у Франції Ромашов Артем; директор ресторану «Гопак» Недельська Тетяна Юріївна.

Всього дипломи отримали 284 випускника, серед яких 3 з відзнакою.

Всі присутні побажали випускникам щастя у дорослому житті.

Переглянути фото

Перший випуск ВКУ КНТЕУ у 2017 році


20 січня 2017 року у Вищому комерційному училищі КНТЕУ відбулися урочисті заходи з нагоди випуску кваліфікованих робітників: кухарів та кондитерів 4 розряду, продавців непродовольчих товарів; декораторів вітрин 4 розряду.

Теплими словами випускників привітала директор училища Лідія Дмитрівна Кришемінська. До привітань випускникам долучилися почесні гості свята: провідний спеціаліст Центру тестування та моніторингу знань КНТЕУ Дубініна Наталія Олександрівна, провідний спеціаліст Центру розвитку кар’єри КНТЕУ Назаренко Оксана Григорівна, директор по комунікаціям Групи компаній «Фокстрот» Белецька Алевтина Володимирівна.

У привітальному слові до випускників Алевтина Володимирівна презентувала паспорт професії «Продавця-консультанта непродовольчих товарів» - спільну роботу колективу училища, групи компаній «Фокстрот» та 11-ти ритейлерів України. 19 кращих учнів училища, які навчалися за професією продавець непродовольчих товарів; декоратор вітрин отримали «Паспорт-професії» з рук нашого партнера-роботодавця Белецької А.В.

Також, випускникам були вручені грамоти та подяки за активну участь в громадському житті училища, високі показники в період проходження практики та навчання.

Вітання піснею подарував давній друг училища, заслужений артист України Юрій Васильківський.

Переглянути фото

"Новорічні пригоди Кота"


30 грудня 2016 року молодіжний театр "Сувенір" Вищого комерційного училища Київського національного торговельно-економічного університету традиційно подарував новорічну казку учням училища, працівникам, педагогам та їх маленьким дітям та онукам, почесним гостям, яких запросили на новорічне свято.

Цього року на святі була присутня поетеса, композитор, піаністка, лауреат міжнародної нагороди Павла Чубинського Шафар Світлана Леонідівна. Новий 2017 рік театр "Сувенір" зустрів казкою "Новорічні пригоди Кота". Акторами театру "Сувенір" були учні: Губарець Євген, Енгібарян Ануш, Шульга Богдан, Бірюкова Вікторія, Чрхавський Станіслав, Краснік Вікторія, Бондар Сергій, Ждан Катерина, Чистякова Ольга, Жмельова Анастасія, Каурінос Едгар, Черак Пур Ар'ян, Казміренко Дмитро, Тіщенко Луїза.

Родзинкою свята стало правітання Діда Мороза всього педагогічного колектива.

До нових зустрічей! Всіх з новорічними святами!

Переглянути фото

Свято Святого Миколая


Вже традиційно, на запрошення ТЦ МЕТRО Позняки, колектив Вищого комерційного училища взяв участь у новорічному святі до дня Святого Миколая і провів для дітлахів святковий майстер-клас з розпису пряників "миколайчиків" та сервірування новорічного столу.

Відвідувачі ТЦ із задоволенням власноруч розписували миколайчики та навчались складанню серветок. Розписані пряники кожен з відвідувачів торговельного центру міг скуштувати в родинному колі!

Це свято, вже традиційно відбулося у творчій партнерській співпраці ВКУ і МЕТRО.

Тож, вітаємо наших друзів з наступаючим Новим Роком і Різдвом!

Переглянути фото

Результати WorldSkills Ukraine та «BESTCооkFEST 2016»


Сьогодні ми вже знаємо результати Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine, який проводився вперше і ІІ Міжнародного кулінарного фестивалю «BESTCооkFEST 2016». Вітаємо переможців і бажаємо нових звершень у професійній майстерності!

Серед переможців учні нашого ВКУ КНТЕУ, які посіли такі призові місця: — Номінація «Страви з м’яса» — І місце і золота медаль Змушко Володимир,
— Номінація «Ресторанний десерт» — ІІ місце і срібна медаль Пономаренко Катерина,
— Номінація «Страви з риби» — ІІ місце і срібна медаль Спірідонов Ярослав,
— Номінація «Сучасна кухня» — ІІ місце і срібна медаль Губарець Євген,
— Номінація «Вегетаріанська страва» — ІІІ місце і бронзова медаль Гакало Ольга,
— Номінація «Краща команда кухарів юніорів» (клас Чорна скринька) — ІІІ місце і бронзова медаль Сидорук Ангеліна, Гакало Ольга, Спірідонов Ярослав.

А випускник Вищого комерційного училища Шамов Сергій, який брав участь у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності WorldSkills Ukraine, отримав золоту медаль від «BESTCооkFEST 2016».

Хай щастить всім нам і нашим учням на професійному шляху!

Переглянути фото

WorldSkills Ukraine


Відповідно до протокольного рішення засідання Оргкомітету з проведення Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine від 14.07.2016р. визначено перелік компетенцій і навчальних закладів для проведення на їх базі у листопаді 2016р. даного конкурсу. За рекомендацією ректорату і ректора Київського національного торговельно-економічного університету академіка А.А. Мазаракі, до складу оргкомітету від КНТЕУ увійшла директор Вищого комерційного училища КНТЕУ Лідія Дмитрівна Кришемінська, яка одразу долучилась до роботи і організувала команду по підготовці і проведенню конкурсу, у яку ввійшли працівники нашого училища: заступники директора Деревлюк В.В., Іванова Н.Д., Ратушна М.О., старші майстри в/н Залюбовська Г.П., Рибачук Л.І., соціальний педагог Вахняк Л.С.

Нами була проведена кропітка і відповідальна праця з розробки умов і документального оформлення конкурсу, налагодження зв’язків з учасниками конкурсу, їх поселенням, харчуванням, підготовки майданчиків для проведення конкурсу з трьох компетенцій: кондитерське мистецтво, кулінарне мистецтво, ресторанний сервіс. У цій роботі ми плідно співпрацювали з деканом ФРГТБ КНТЕУ Ведмідь Н.І., з проректорами КНТЕУ Притульською Н.В. і Шаповал С.Л., а також з представниками ГО WorldSkills Ukraine Вовченко Оксаною Леонідівною, Войтюк Іриною Анатоліївною. Велику допомогу в організації відкриття конкурсу надали Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою, Київське вище професійне училище технологій та дизайну одягу, яким щиро вдячні за підтримку. Конкурс відбувся і ми радіємо, що в трьох компетенція, за які відповідало ВКУ КНТЕУ, брали участь 49 учасників, 47 експертів з 21 регіону України, а в урочистому відкритті, яке відбулось в Конгрес-холі Київського національного торговельно-економічного університету, всього понад 600 осіб.

Приємно, що на відкритті були присутні перші особи нашої Держави:

Прем’єр-міністр України Гройсман Володимир Борисович,

Міністр освіти і науки України Гриневич Лілія Михайлівна,

заступник міністра освіти і науки України Хобзей Павло Кузьмович,

Міністр соціальної політики Андрій Рева,

Глава Адміністрації Президента Ігор Райнін,

Начальник департаменту професійної освіти Міністерства освіти і науки України Кучинський Микола Сигізмундович,

заступник начальника департаменту професійної освіти Міністерства освіти і науки України Мірошніченко Катерина Борисівна,

Виконавчий Віце-президент Всеукраїнського об'єднання організацій роботодавців «Конфедерація роботодавців України», президент Інституту професійних кваліфікацій Мірошниченко Олексій Валентинович ,

Директор Інституту професійних кваліфікацій Федерації роботодавців України Колишко Родіон Анатолійович,

Директор Інституту професійно-технічної освіти НАПН України Радкевич Валентина Олександрівна

Начальник Управління професійної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київради (КМДА) Бондаренко Олег Миколайович.

Представники НМК ПТО всіх областей України, директори професійно-технічних навчальних закладів України.

Також з вітальним словом до присутніх звернулися віце-президент WorldSkills International, Голова Комітету зі змагань Стефан Прашль та Голова Правління WorldSkills Ukraine Рибак Сергій Олександрович.

Наш конкурс з трьох компетенцій проводився паралельно з ІІ Міжнародним кулінарним фестивалем «BESTCооkFEST».

Професійний та авторитетний міжнародний суддівський корпус, до складу якого входять всесвітньо відомі шеф-кухарі, атестовані WorldChefs, зокрема, Марія Шрамко (Ісландія), Джордж Костіч (Сербія), Еніл Гровер (Індія), Роман Девід Таубер (Польща), Саркіз Якубян (Ізраїль), Йосип Царевич (Хорватія), Мімоза Балла (Албанія), Іво Андріч (Сербія), Зарміг Халаджян (Катар) свідчить про популярність заходу та його високий статус, забезпечує високий професійний рівень суддівства кулінарних змагань і сприяє зміцненню дружніх відносин між кулінарними спільнотами України та інших держав.

Переглянути фото

AgroCookFest-2016


З 19-22 жовтня 2016р. на запрошення Слобожанської Гільдії кулінарів ГС «Українського кулінарного союзу» учні училища взяли участь в Міжнародному Кулінарному Фестивалі AgroCookFest-2016, який проводився в місті Харків в рамках ІV Міжнародного форуму Аgroport . У Фестивалі брали участь фахівці ресторанного, готельного бізнесу та кейтерінгу, студенти та учні профільних навчальних закладів, спеціалізованих шкіл з кулінарного та кондитерського мистецтва.

Вище комерційне училище представляли учні: Гакало Ольга та Спірідонов Ярослав, які брали участь в індивідуальній формі змагань в різних номінаціях.

Вітаємо переможців, які за результатами запеклих змагань отримали нагороди:

Спірідонов Ярослав - завоював ІІ місце та дві срібні медалі в номінаціях – «Страви з риби та морепродуктів» та « Страви з м’яса птиці/ кроля»;
Гакало Ольга – завоювала ІІІ місце та дві бронзові медалі в номінаціях «Вегетаріанські страви» та « Страви з яловичини та ягнятини».

Вітаємо переможців, бажаємо їм успіхів та майбутніх перемог!

Переглянути фото