ВКУ КНТЕУ КНТЕУ

ВИЩЕ КОМЕРЦІЙНЕ УЧИЛИЩЕ

КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

05 березня 2014 року на базі Вищого комерційного училища Київського національного торговельно-економічного університету відбувся міський конкурс фахової майстерності серед учнів ПТНЗ м. Києва з професії «Кухар». Члени журі, яке складалось із роботодавців – професіоналів, відзначили якісну професійну підготовку учнів, їх високий творчий потенціал та відзначили як позитив, впровадження новітніх виробничих технологій у навчально-виробний процес.
За результатами незалежного оцінювання конкурсних завдань журі одноголосно ухвалило визнати переможцем учня Вищого комерційного училища КНТЕУ Коваленко Микиту. 
Вітаємо нашого учня Микиту з перемогою!

Переглянути фото>>

26.03.2013р. на базі нашого училища проводився регіональний конкурс фахової майстерності серед учнів ПТНЗ м. Києва з професії «офіціант». Учасники продемонстрували свою майстерність в оформленні столу, обслуговуванні відвідувачів в реальних умовах, вміння складати серветки, граційно рухались з тацею, показали техніку наливання вина. За підсумками конкурсу наші учні посіли призові місця: Томашевський Ярослав - І призове місце, Поліщук Денис - ІІ призове місце. Переможці були нагороджені дипломами та цінними подарунками. Переможець конкурсу Томашевський Ярослав буде представляти місто Київ на Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Офіціант», який відбудеться в квітні 2013р. у м. Тернопіль. Вітаємо наших учнів з перемогою!!!

Дізнатися більше>>
Переглянути фото>>

Наша учениця Луцик Анна посіла ІІ призове місце у міському конкурсі "Міс - молода господарка 2013" серед учениць ПТНЗ м.Києва. Вітаємо!!!!!!

Переглянути фото>>

Конкурс професійної майстерності з професії "Офіціант" серед учнів училища.
І місце - Томашевський Ярослав, Тоб - 105
ІІ місце - Поліщук Денис, Вто - 207
ІІІ місце - Шкляр Михайло, Тоб - 105


25-26 вересня 2012р. на базі нашого училища відбувся ІІ етап (регіонального) конкурсу професійної майстерності серед майстрів в/н ПТНЗ м. Києва з професії «Кухар». Участь в конкурсі брали 7 ПТНЗ м. Києва, серед яких і наш майстер виробничого навчання Гончар Ірина Михайлівна. Оцінювало конкурс високоповажне журі - шеф-кухар ресторанів готелю «Дніпро» Грибов В’ячеслав Анатолійович, шеф-кухар ресторану «Караван» Бадаян Айказ, шеф-кухар бістро «Філін» Базарова Наталія Степанівна, представники Головного управління освіти і науки Виконавчого органу КМДА. За умовами конкурсу учасники презентували свій навчальний заклад, відео-урок вступного інструктажу виробничого навчання і виконували практичне завдання - приготування страв.
За результатами конкурсу переможцем стала майстер Вищого комерційного училища КНТЕУ Гончар Ірина Михайлівна,яка також посіла 4 призове місце у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності серед майстрів в/н ПТНЗ з професії Кухар!!! Вітаємо з перемогою!!!

Дізнатися більше>>
Переглянути фото>>

Наше училище отримало три дипломи I ступеню за перемогу в регіональному огляді-конкурсі за темою "Популярні енциклопедії робітничих професій в регіонах України" у номінації "Популярна енциклопедія робітничих професій дошкільного віку"; для початкових та середніх класів загальноосвітньої школи"; та для старших класів загальноосвітньої школи"

Переглянути дипломи>>
Переглянути енциклопедію>>

В травні 2012р. учні училища Волошин Владислав та Слива Дмитро взяли участь в VIІ Міжнародному конкурсі кулінарного мистецтва «Фиеста вкуса и отдыха» о.Тенеріфе (Іспанія) і посіли призові місця.


ВІТАЄМО
переможців II Міжнародного конкурсу юніорів з кулінарного мистецтва
та сервісу в Украйні «СМАЧНОФЕСТ»
Конкурс відбувався з 14.03.12 по 17.03.12
Учасники конкурсу одержали:
Золоті медалі -
Волошин Владислав - гр. Втт-302
Карпенко Оксана - гр. Тко-220
Срібло -
Ларійчук Сергій - гр. Втт-302
Бронзові медалі -
Нестерчук Василь - гр. Втт-302
Волошин Владислав - гр. Втт-302
Соколенко Михайло - гр. Втт-202
Сумін Олексій - гр. Тку-218
Орловський Семен - гр. Пку-110
Бажаємо нашим переможцям і надалі шліфувати свою майстерність, бути професіоналами високого класу, не зупинятися на досягнутому.


Конкурс "Молода Господарочка"

Переможець учениця групи Пко - 115 Калініченко Юлія

Дізнатися більше>>


Конкурс професійної майстерності серед учнів ПТНЗ м. Києва з професії "Продавець продовольчих товарів"

Переможець учениця групи Ппн - 203 Волкова Христина

Дізнатися більше>>


Відкриття VII Міжнародного конкурсу з кулінарного мистецтва та сервісу в Україні та І Відкритого чемпіонату з карвінгу

8 листопада 2011 року об 11 годині відбулося урочисте відкриття VII Міжнародного конкурсу з кулінарного мистецтва та сервісу в Україні й I-го Відкритого чемпіонату з карвінгу. Організаторами міжнародного заходу виступили: Київський Національний торговельно-економічній університет, Асоциація кулінарів України, Всеукраїнська академія карвінгу.
Змагання проходили із 8 по 10 листопада у сучасних науково-навчальних лабораторіях Київського національного торговельно-економічного університету.
У конкурсі взяли участь понад 150 учасників - кулінари та експерти ресторанного бізнесу з 10 країн (Азербайджан, Білорусія, Вірменія, Ізраїль, Молдова, Німеччина, Польща, Росія, Узбекистан), а також шеф-кухарі та офіціанти провідних закладів ресторанного господарства України й студенти навчальних закладів із відповідним профілем навчання.
У межах конкурсу проводились індивідуальні та командні змагання за класифікацією Всесвітньої асоціації кулінарних союзів (WACS): практичні змагання кулінарів ,офіціантів та кондитерів (оригінальна основна страва, сучасна кухня, страва з баранини, страва з птиці, оригінальна страва з гідро біонтів, карвінг з овочів та фруктів, етнічна основна страва, страва сучасної української кухні тощо); Український шеф-кухар року; Український кондитер року; змагання команд шеф-кухарів (Гран-Прі); Золотий шеф-кухар року; Золотий кондитер року; Тематичний стіл; командні змагання серед кондитерів;
Вітаємо учнів ВКУ КНТЕУ які і на цей раз показали свою майстерність, уміння, гарний естетичний смак - одним словом - майстер класс. гр. ВТТ-301 Слива Д.О - отримав Золото в номінації Сучасна кухня, Бронзу та Кубок в номінації Страви з грибів гр. ТКУ-214 Коновал О - отримав диплом учасника В першому відкритому чемпіонаті України з карвінгу;
Командні змагання серед кондитерів, в яких взяли участь:
Петренко Л.В. - майстер виробничого навчання, Запорожець Н. гр. ТКО-217, Товченко В. гр. ТКО-217 та одержали Срібло. Гр. ТКО-217 Швець А отримала Золото в номінації Квіти з цукру. Гр. ТОБ-206 Каленюк О- отримав Бронзу в номінації Сервіс класс


Асоціація кулінарів
України
Міжнародний конкурс кулінарного мистецтва
«Смак життя».
10 - 17 травня 2011 року, Кіпр.
Вітаємо
призерів конкурсу та пишаємося вашими досягненнями.
Петренко Л.В- майстер виробничого навчання - диплом в номінації «Мініатюра з цукру».
Волокита О.О- майстер виробничого навчання - дипломIIступеня, срібна медаль в номінації «Традиційний хліб».
Волошин Владислав- учень гр. Втт - 201 - брав участь в 4-х номінаціях, одержав бронзову медаль в номінації «Золотий шеф - кухар року» та диплом в номінації «Сучасна кухня».
Очолювала делегацію старший майстер виробничого навчання Рибачук Л.І.- одержала диплом та подяку від Асоціації кулінарів України за активну участь у конкурсі.


26-30 квітня 2011року в Київському міжнародному університеті проходив ХХ Всеукраїнський відкритий конкурс читців імені Тараса Шевченка.

Студент Вищого комерційного училище Київського національного торговельно-економічного університету Гобадзе Рауль став лауреатом заключного туру конкурсу в номінації «Виконавці вищих навчальних закладів культури» і отримав диплом І ступеня.

Керівник Александренко Наталія Петрівна отримала «Подяку».


З 6 по 9 квітня 2011 року відбувся Перший Міжнародний конкурс юніорів з кулінарного мистецтва і сервісу в Україні, на базі Київського національного торговельно-економічного університету, в якому взяли участь команди з Азербайджану, Білорусі, Молдови, Росії, Узбекистану, України. Де наше училище представляли 13 учнів в 20 номінаціях. За підсумками змагань училище було нагороджено Кубком Асоціації кулінарів. Учні училища отримали: 2 золоті (Слива Дмитро, Норець Альона), 3 срібні (команда кондитерів у складі: Норець Альона, Маховка Марія, Сєряпіна Наталія), 4 бронзові (Ігнатенко Євгеній, Хоменко Іван, Волошин Владислав, Скиданчук Віталіна).


Міський конкурс серед учнів ПТНЗ за професією кондитер 2011 р.

Переможець - Норець Альона


Міжнародний світовий конкурс юніорів кухарів, м.Інзбруг, Австрія 12-16 вересня 2010

Серед 32-х учасників команда ВКУ КНТЕУ увійшла в десятку кращих і посіла 6-е призове місце


Київський національний торговельно-економічний університет. Барбекю 2010


Команда зіркових випускників ВКУ КНТЕУ отримала Гран-Прі - 8 золотих та срібний медалей на V міжнародному конкурсі кулінарного мистецтва Смак життя. Острів Кріт, Греція, травень 2010 р.

Дідок Олексій Мінгереш Валерій Назаренко Сергій


Міський конкурс серед учнів ПТНЗ за професією кухар 2009 р.

Артюх Ярослав

Артюх Ярослав


Міжнародний конкурс кулінарного мистецтва. Туреччина 23-25 березня 2009р

Ромашов Артем

Ромашов Артем


IV міжнародний конкурс кулінарного мистецтва Смак життя. Острів Кріт. Травень 2009

А. Ромашов в команді України - золота медаль

Артем Ромашов. Дві золоті медалі за оригінальну та вегітаріанську страви


Київський національний торговельно-економічний університет. Барбекю 2009

Іщенко М., Варич Д., Кабан В., Білокур О.

Іщенко М. Білокур О., Кабан В.

Білокур О.

Кабан В., Варич Д. Журі Грібов Ромашов А.


Перший всесвітній конкурс Ісламської кухні. м.Баку, Азербайджан 5-10 жовтня 2009р.

Команда ВКУ КНТЕУ отримала 6 золотих та 6 срібних медалей


Нагорода. ФЛАГМАН ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ 2009


Київський національний торговельно-економічний університет. День технолога

Єпіфанов

Білокур Олександр


IV міжнародний фестиваль кулінарного мистецтва в Україні. Експоплаза. Листопад 2008р.

Іщенко М. Варич Д.

Білокур Олександр Переможці конкурсу


Всеукраїнський конкурс серед учнів ПТНЗ України за професією офіціант 2008

Учень Макаренко Юрій посів призове IV місце


Київський національний торговельно-економічний університет
Конкурс Смачнофест 2008

Сєнін Є. Ромашов А.

Трохименко Т., Венгерівська М., Петренко А.

Переможці конкурсу: Ромашов А., Узунов С., Сєнін Є.

Учні: Трохименко Т., Венгерівська М.


Міський конкурс серед учнів ПТНЗ за професією продавець 2008 р.

Кузнєцова Інна

Власенко Алла

Переможці конкурсу


Всеукраїнський конкурс за професією Продавець продовольчих товарів серед учнів ПТНЗ України

Ігнатенко Валентина - переможець конкурсу, отримала Президентську стипендію та стипендію Fozzy group мережі магазинів Сільпо


Міський конкурс серед учнів ПТНЗ за професією кондитер 2008 р.

Герасименко С. Трохименко Т.